Projekt Štúrovci: K dispozícii sú už aj tričká SHO nášho sociálneho projektu Staráme sa

Dámy a páni. K dlhoročným úspešným projektom nášho hnutia: Právo Národa, Nebuď sviňa a Staráme sa, pribudol nový projekt s názvom Štúrovci.

Už dlhšiu dobu nás žiadate o oblečenie so symbolikou novodobých štúrovcov, aby ste aj vy mohli verejne deklarovať, že stojíte na strane zdravého rozumu, že stojíte na strane Slovenského Hnutia Obrody, bojovníkov za silné a sebavedomé Slovensko.

Tak ako sme sľúbili, prichádzame s ďalším tričkom z našej dielne. Ide o tričko nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa, vďaka ktorému spoločne s vami už od roku 2011 pomáhame rodinám v núdzi po celom Slovensku. Viac sa o projekte Staráme sa dozviete TU.

Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity, my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme spomínané tričko.

Postupujte podľa tohto jednoduchého návodu:

Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK76 6500 0000 0000 2014 8117 odošlite váš dobrovoľný príspevok v hodnote aspoň 15 eur a do správy pre príjemcu napíšete: DAR, dámske tričko SHO, veľkosť trička, telefónne číslo, poštovú adresu, na ktorú vám propagačný materiál pošleme.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude vybraný propagačný materiál poslaný a doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nášho mailu sho@sho.sk.

Sme (projekt) Štúrovci. Novodobí bojovníci za silné a sebavedomé Slovensko! Ďakujeme vám za vašu podporu a dôveru. Slováci Slovákom.

—————————

Prečítajte si tiež: Projekt Štúrovci: K dispozícii sú už aj tričká SHO pre naše devy slovenské

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds