SHO: Zločinec Mikulec sa snaží obsadiť funkcie v polícii svojimi mentálnymi kumpánmi! Švec reaguje…

Dámy a páni! Médiá informujú, že zločinec Mikulec si vyberie šéfa polície a aj inšpekcie bez výberového konania.

Róbert Švec reaguje…

A tak sa stane, že z dočasného Hamrana sa stane Hamran vybraný a za šéfa inšpekcie vyberie zločinec Mikulec mentálny klon Hamrana, a bude vymaľované.

A aby políciu kontrolovala inšpekcia, ktorej šéf bude dosadený ministrom vnútra a pritom sa budú vládni darebáci tváriť, že inšpekcia je nezávislá, tak to je už iný silný mentálny prievan

————————-

Prečítajte si tiež: ŠKANDÁL! Róbert Švec reaguje na obvinenie 10 poslancov za to, že majú iný názor ako ich kolegyňa

————————-

Zločinci Mikulec (vľavo) a Hamran (vpravo). Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds