Róbert Švec číta tieto posolstvá národu z bitky pred Úradom vlády SR

Tak sa nám pobili bývalí a aj súčasní ústavní činitelia. Aké posolstvá vyvstali z bitky? Citlivo evidujem tieto dve dôležité posolstvá…

Prvé: Účastníci bitky + schvaľovači takéhoto konania vyslali občanom signál, že fyzicky napádať názorového oponenta sa stáva politickou a možno aj spoločenskou normou. Len čas ukáže, aký to bude mať dopad na spoločenské dianie na Slovensku.

Druhé: Neexistuje väčšie a menšie zlo. Zlo je vždy iba zlo. A vyberať si máme medzi dobrom a zlom. Aj v nastávajúcich parlamentných voľbách.

A keď niekto argumentuje tým, že niekto niekoho provokoval (na eliminovanie provokatérov počas ohláseného verejného podujatia je polícia), tak konštatujem, že ak sa niekto nechá vyprokovať takým mentálnym bezdomovcom akým je Matovič, nemá čo robiť v politike, pretože politika – spravovanie veci verejných vyžaduje emočne zdatných, rozvážnych a pokojných ľudí, pretože rozhodujú o osude národa a štátu.

A to je možno aj tretie posolstvo z dnešného zaujímavého až poučného dňa.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023: RTVS sa nás pýta: Mala by byť na Slovensku obnovená povinná vojenská služba?

————————–

Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds