VOĽBY 2023: Necelý mesiac pred voľbami sa vám Róbert Švec prihovára…

Pred vyvrcholením volebnej kampane: 11 eur pre volebné číslo 11.

Slovenky, Slováci a všetci lojálni občania nášho štátu slovenského. Aj touto cestou sa vám prihováram necelý mesiac pred parlamentnými voľbami. V septembri bude vrcholiť volebná kampaň a pre každý politický subjekt je dôležité, aby mal dostatok financií na jej vedenie a aby mohol aktívne prezentovať svoje zámery v jednotlivých regiónoch.

Slovenské Hnutie Obrody nie je financované oligarchami, ani žiadnymi pochybnými finančnými skupinami, a ani zo štátneho rozpočtu ako štandardné politické strany. Našimi aktivitami dokazujeme, že každé jedno vaše euro efektívne využívame na prezentáciu nášho programu pre Slovensko. Dôkazom toho sú aj naše aktivity rôzneho druhu v každom kraji slovenskom.

Prehľad našich aktivít si môžete pozrieť TU.

Aj na mesiac september pripravujeme našu prezentáciu v uliciach slovenských miest, či už formou osobných stretnutí s vami alebo formou plagátov, bilbordov, letákov… Každé euro bude dôležité. Preto vás chcem požiadať o to, aby ste sa zapojili do našich aktivít a to formou poukázania ľubovoľnej finančnej čiastky na náš transparentný účet: SK30 8330 0000 0025 0260 6052 a do správy pre príjemcu napíšte: Vaše meno a priezvisko, vašu adresu trvalého pobytu a dar.

Podrobnosti o účte si môžete pozrieť TU.

Pevne verím, že pre väčšinu z vás, by nemal byť problém poukázať na náš transparentný účet symbolických 11 eur (kto chce, môže pravdaže poukázať aj vyššiu sumu), aby sme mohli financovať našu volebnú kampaň.

Náš volebný program si môžete prečítať TU.

Dôležité: Príspevky na transparentný účet sa môžu poukazovať iba bezhotovostným prevodom, NIE vkladom alebo poštovou poukážkou.

Za každé jedno euro vám vopred ďakujem.

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Švec počas Dňa Ústavy SR: Hovoria nám, že Slováci na to nemajú. My hovoríme, že…

————————-

Bilbord SHO v Poprade. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds