Róbert Švec k ďalšiemu pokusu o zmarenie referenda o predčasných voľbách zo strany úplatných sudcov

Médiá informujú: Navrhovaná referendová otázka o bezodkladnej demisii vlády nie je v súlade s Ústavou SR. Po neverejnom zasadnutí pléna Ústavného súdu o tom informoval predseda Ústavného súdu Ivan Fiačan.

Dámy a páni! Konštatujem to isté, čo som konštatoval po prvom zmarení referenda o predčasných voľbách zo strany sudcov Ústavného súdu SR.

Ústavný súd SR v dnešnom zložení je ďalší chorý prvok na scéne, plný úplatných sudcov, ktorí plnia politické domáce úlohy a preto ho treba razantne optimalizovať. A zopakujem aj tú skutočnosť, že v minulosti už boli referendá o predčasných voľbách a s ničím nebol žiadny problém.

A keď niekto tvrdí, že treba rešpektovať rozhodnutia úplatných sudcov, hovorím, HLÚPOSŤ.

Aj nacistické súdy rozhodovali v súlade s vtedy platným právom a nakoniec bol nacistický režim a rozhodnutia jeho súdov označené za zločinecké. A to isté čaká aj súčasný režim – liberálnu demokraciu.

Žiadne miesto pre slabosť! Vyčistíme aj Augiášov chliev s názvom Ústavný súd SR.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec pre noviny Právo Národa: Budeme presadzovať opätovné zavedenie slovenskej koruny

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds