Výročie vyhlásenia občianskeho ODPORU: Aj naďalej poburujeme ľud proti súčasným vládnym zločincom!

Slovenky a Slováci! Písal sa 20. október 2020 a Slovenské Hnutie Obrody, ako jediný politický subjekt na Slovensku prostredníctvom mojich úst vyhlásil, v súlade s článkom 32 Ústavy SR, nenásilný občiansky odpor TU.

A okrem toho, že sme nerešpektovali a vedome porušovali nariadenia organizovanej skupiny vládnych zločincov, tak sme aj poburovali a naďalej poburujeme verejne ľud slovenský proti súčasným vládnym zločincom! A budeme v tom pokračovať! Najbližšie TU.

Som hrdý na to, že statočný ľud slovenský, pod vedením Slovenského Hnutia Obrody, bol v uliciach našich miest aj v dobe, kedy akože parlamentná opozícia šúchala nohami a poslušne plnila nariadenia vládnych kriminálnikov.

Naša orientácia je proslovenská a urobíme všetko čo je v našich silách, aby prišiel čím skôr deň, kedy budú slovenské zákony na území Slovenskej republiky znamenať viac ako nariadenia a smernice Bruselu.

Sme za Slovensko slovenské, postavené na hodnotách našich predkov, vďaka ktorým sme ako národné spoločenstvo TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec sa verejne prihlásil k svojej orientácii a pripája sa k výzve, aby tak urobili aj ostatní politici…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds