Róbert Švec pre noviny Právo Národa: Budeme presadzovať opätovné zavedenie slovenskej koruny

Dámy a páni! Sme za opätovné zavedenie slovenskej koruny, našej meny ako meny štátu slovenského. Prečo? Dozviete sa aj v priloženom článku TU.

Zároveň urobíme všetko, čo je v našich silách, aby prišiel čím skôr deň, kedy budú slovenské zákony na území Slovenskej republiky znamenať viac ako nariadenia a smernice Bruselu.

Sme za európske spoločenstvo hrdých a zvrchovaných európskych štátov s ktorými budeme spolupracovať na princípe rovného s rovným.

Prečítajte si tiež stanovisko SHO k členstvu štátu slovenského v Európskej únii TU a tiež stanovisko k členstvu v NATO TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Výročie vyhlásenia občianskeho ODPORU: Aj naďalej poburujeme ľud proti súčasným vládnym zločincom!

————————–

Slovenské bankovky: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds