Róbert Švec naložil zločincom Matovičovi a Kollárovi za ich nehanebné poukážky pre dôchodcov

„Štát by mohol vyčlenit 500 miliónov eur na poukážky pre dôchodcov. Tí potom rozhodnú, kde financie minú a tak by podľa ministra Igora Matoviča podporili podniky. Za preočkovanie zaočkovaných dôchodcov treťou dávkou a vakcináciu doteraz nezaočkovaných dostanú poukážky až do výšky 500 eur na osobu.“ Informujú médiá.

Vytešoval sa včera Matovič s Kollárom. Neskutočné farizejstvo a zneužívanie sociálnej situácie väčšiny slovenských dôchodcov.

Vláda zločincov za necelé dva roky zabezpečila, že veľká časť slovenských živnostníkov a podnikateľov skrachovala a ďalšia časť „grgá“ z posledného, a teraz by chcela oživovať to, čo zabila.

Namiesto toho, aby vláda zločincov zabezpečila dôchodky pre dôchodcov, ktoré by boli hodné 21. storočia, im núka pochybné poukážky.

A ešte jedna poznámka. Koľko miliárd už covidová mafia minula na nezmysly typu opichávacia lotéria, tupá propagandu v médiách, počas ktorej nás presviedčali, že opichávanie je sloboda a keď život ukázal, že žiadna sloboda sa nekoná, tak nás presviedčajú, že opichávanie je riešenie!?

Tie miliardy radšej mali investovať do zdravotníctva, na platy lekárom, sestričkám a dôchodcom zvýšiť dôchodky a na Mikuláša a pred Vianocami venovať dôchodcom balíčky plné zeleniny a ovocia.

Vládnu nám totálni neslovenskí hlupáci a agenti cudzích záujmov.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Katarína Boková apeluje na pedagógov: Nepristupujte na ich špinavú hru s našimi deťmi!

————————-

Vládni zločinci! Vľavo Boris Kollár a Igor Matovič. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds