Noviny Právo Národa: Róbert Švec, v otázke bezpečnosti Slovenska, adresoval Ficovi verejnú výzvu…

Dámy a páni. Médiá informujú: Fico vyzval bývalých kolegov z Hlasu na vytvorenie mierovej vlády. Obracia sa preto na bývalých kolegov, aby čo najrýchlejšie dali spoločnosti garanciu, že vznikne vláda, ktorá „nedovolí, aby pokračovalo toto, čo teraz vidíme vo vzťahu k vojne na Ukrajine, politika vedúca k zatiahnutiu Slovenska do vojnového konfliktu“.

Konštatujem: Fico nech sa už prestane hrať na falošného mierotvorcu… Pretože 12 rokov vládol, z toho jedno celé volebné obdobie mal jednofarebnú vládu Smeru a čo urobil v otázke bezpečnosti nášho štátu slovenského? Veľké NIČ!

Väčšina zla pochádza zo zločineckej organizácie NATO a Fico to veľmi dobre vie… Ale aj napriek tomu nebol schopný za 12 rokov vyviesť náš štát z tejto teroristickej organizácie a ani sa o to nepokúsil.

Takže táranie Fica o mierovej vláde so Smerom 2.0 – odídencami okolo Pellegriniho je tupý populizmus a farizejstvo najväčšieho kalibru. Vtáka Fica spoznáte podľa prázdnych rečí a vlastencov slovenských – SHO podľa skutkov.

A aj preto vyzývam Fica a aj jeho odídencov, aby prišli v nedeľu 26. marca na Sliač TU a aby skutkami dokázali, že to s mierom pre Slovensko myslia úprimne.

Stanovisko SHO v otázke bezpečnosti je dlhodobo presné a nemenné: Žiadne zbrane pre kyjevský režim, žiadne zbrane zo Slovenska pre ktorúkoľvek z bojujúci strán kdekoľvek vo svete. Požadujeme neutrálne Slovensko. Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: OZNAM: Ďalšia vlna aktivít pouličných je pred nami. Naša cesta je cesta rovná, cesta cti, cesta slovenská…

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds