VIDEO. Pozvánka: Bude sa písať 26. marec a SLIAČ bude miestom dôležitej udalosti

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo zásadne odmieta akékoľvek zapájanie sa Slovenskej republiky do konfliktu na Ukrajine.

Najnovšie sa ostro vyhraňujeme voči darovaniu našich migov kyjevskému režimu. A aj preto 26. marca organizujeme Pochod ZA NEUTRÁLNE SLOVENSKO, ktorý sa uskutoční v meste Sliač…

Kde presne a o koľkej sa na Sliači stretneme, sa dozviete z videopozvánky Štefana Polačika, podpredsedu nášho hnutia.

—————————

Prečítajte si tiež: OZNAM: Ďalšia vlna aktivít pouličných je pred nami. Naša cesta je cesta rovná, cesta cti, cesta slovenská…

—————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds