ROZHOVOR: Róbert Švec exkluzívne pre televíziu ta3 aj o eurovoľbách

Dámy a páni. Pozrite si rozhovor, ktorý poskytol Róbert Švec spravodajskej televízii ta3.

V rozhovore, okrem iného, odznelo aj TOTO…

Róbert ŠVEC exkluzívne pre televíziu ta3: Naše hnutie bude s najväčšou pravdepodobnosťou voľby do europarlamentu bojkotovať.

„Nie sme politickí schizofrenici. Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo zastáva názor, že Slovenská republika nemá byť súčasťou takejto EÚ. Toto nie je EÚ, do ktorej sme vstupovali. Odmietame sa na tomto podieľať,“ povedal Švec.

Rozhovor si môžete pozrieť TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec pre denník Pravda: Slovensko potrebuje prezidentskú formu vlády

—————————

Róbert Švec v štúdiu televízie ta3. Zdroj fotky: ta3

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds