SHO: Čaputová by chcela na politikov, ktorí šíria pravdu poslať policajtov. Švec jej nekompromisne…

Dámy a páni! Liberálno-manipulatívne médiá informujú: Prezidentka zvažuje právne kroky voči politikom, ktorí ju nazývajú americkou agentkou.

Takže takto! Zuzana Čaputová je piata kolóna a agentka cudzích, najmä amerických záujmov na území štátu slovenského. Svojimi skutkami to dokazuje takmer každý deň.

Je to môj názor! A ten nikdy nezmením. A budem ho naďalej verejne šíriť! Čas a dejiny nám dajú opäť za pravdu!

Tak! A teraz môže Čaputová podať na mňa aj 20 trestných oznámení a následne si s tými oznámeniami poutierať… viete čo.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: Noviny Právo Národa si môžete kedykoľvek prečítať a nepotrebujete k tomu…

————————-

Na rozdiel od piatej kolóny Čaputovej v tom majú ľudia Slovenského Hnutia Obrody jasno. A prečo? Pretože sú to hrdí slovenskí vlastenci! Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds