SHO: Čaputová poverila podpisom vlastizradnej dohody s USA agenta Naďa. Švec jej odkazuje…

Zuzana Čaputová je cynická politická obluda. Áno, dámy a páni! Nekompromisne!

Nemá gule politické, aby sa postavila ako hlava štátu slovenského k tak dôležitému dokumentu akým je vlastizradná dohoda s USA, ktorá znamená okupáciu Slovenska americkými vojskami, a podpisom zmluvy poverí člena vlády, agenta Jaroslava Naďa.

Zuzana Čaputová sa môže hanbiť. Ak by mala gule politické, tak by zmluvu odmietla alebo svojím podpisom potvrdila. Zachovala by si aspoň akú-takú kožu na tvári, nech by jej rozhodnutie bolo akékoľvek. Ale takto…

Opakujem, je to cynická politická obluda!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Kollár nemá problém s okupáciou Slovenska vojskami NATO. Róbert Švec mu poslal…

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds