SHO: Čaputová si praje okupáciu Slovenska vojskami NATO. Švec medializoval jej budúcnosť!

Čakal niekto niečo iné? Rozumní a zodpovední vlastenci určite nie.

Dámy a páni! Médiá informujú: Prezidentka Zuzana Čaputová je za posilnenie prítomnosti síl NATO na Slovensku.

Piata kolóna Čaputová je už na zozname vlastizradcov, ktorí nemajú problém s okupáciou našej otčiny vojskami NATO. Keď ich bude ruka spravodlivosti, ruka slovenská odchytávať, tak potom nech nenariekajú a nebedákajú.

Budú postavení pred obnovené vojenské súdy a vlastizradu, a ďalšie zločiny proti národu a štátu si odpracujú v obnovených pracovných táboroch!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Čaputová poverila podpisom vlastizradnej dohody s USA agenta Naďa. Švec jej odkazuje…

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds