SHO: Kollár nemá problém s okupáciou Slovenska vojskami NATO. Róbert Švec mu poslal…

Aj Boris Kollár, dočasný predseda slovenského parlamentu sa pridal k vlastizradcom, ktorí nemajú problém s okupáciou Slovenska vojskami NATO.

Ono, tie krízové situácie sú na niečo vždy dobré… Každý skôr či neskôr ukáže svoju pravú tvár.

Boris Kollár a jeho hnutie je aj z tohto dôvodu neprijateľný pre akékoľvek rozhovory so Slovenským Hnutím Obrody. S hodnotami a zásady sa nekšeftuje!

A opäť vyzývam Slovákov, aby si veľmi dobre rozmysleli, koho budú a nebudú podporovať a voliť. Aby našu vlasť jedného dňa, a podľa všetkého už čoskoro, nezaplavili „krokodílie krvavé slzy“ zo zlých rozhodnutí väčšiny populácie slovenskej.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Lukašenko vyhlásil, že Bielorusko príde na pomoc Rusku, ak bude napadnuté. Švec reaguje…

————————

Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds