SHO: Dve závažné skutočnosti z posledných dní nás nútia konštatovať…

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody reaguje na dve závažné skutočnosti z posledných dní. 

Prvá: Z preambuly koaličnej zmluvy, ktorú minulý týždeň podpísali predsedovia Smeru, Hlasu a SNS jasne vyplýva, že Smer, Hlas a SNS sa hlásia k členstvu Slovenskej republiky v bezpečnostných a nadnárodných štruktúrach, akými sú Európska únia a Severoatlantická aliancia, pretože sú si vedomé významu európskej integrácie a medzinárodnej spolupráce pre bezpečnosť občanov Slovenskej republiky, a preto koaličné strany garantujú zahraničnopolitickú orientáciu Slovenskej republiky na základe členstva Slovenskej republiky v Európskej únii, Severoatlantickej aliancii…

Druhá: Predseda strany Hlas pripomenul dohodu o porozumení, ktorú podpísal s Robertom Ficom aj lídrom strany SNS Andrejom Dankom, kde sa jasne píše, že Slovensko patrí do EÚ a NATO. A… Vláda nebude iniciovať referendum o vystúpení z NATO, uisťuje Peter Pellegrini.

Vyhlasujeme: Na takýchto hodnotových základoch nemôže stáť pevne náš dom slovenský a žiaľ, ani pevne stáť nebude.

Mimochodom? A čo vaše svedomie, novozvolení poslanci, ktorí ste pred voľbami brojili proti nášmu členstvu v EÚ a NATO a hovorili ste napríklad o referende o vystúpení SR z NATO? Môžete pokojne spávať?

Slovenské Hnutie Obrody bude aj naďalej robiť čitateľnú hodnotovú politiku TU.

A budeme aj naďalej pevne kráčať po ceste slovenskej, ceste rovnej, ceste cti.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Švec: Čo treba urobiť v RTVS po voľbách? TOTO odporúčam novej vláde!

————————-

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds