Mimoriadna VÝZVA úspešne napreduje: Prvých päť metrov dreva už plní svoje poslanie

Dámy a páni. Túto nedeľu sme vám, drahí priatelia, predstavili ďalšiu z našich výziev na drevo pre mamu so štyrmi dcérami TU.

Mama Helena robí všetko možné, aj nemožné, aby sa postarala o štyri dievčatá, na ktoré zostala sama a, veru, nebojí sa ani chlapskej roboty. Dôkazom toho je aj táto fotokoláž, ktorá vznikla pri pílení prvých piatich metrov dreva, ktoré sme jej z našich „rezerv“ zabezpečili.

Päť metrov dreva však na celú vykurovaciu sezónu určite stačiť nebude, naše „rezervy“ sú vyčerpané, a preto vás prosíme o spoluprácu vo forme ľubovoľného finančného príspevku, za ktorý dokúpime k dôstojnému prežitiu jesene, zimy a jari potrebné drevo. Vedzte, že situácia je naozaj vážna a každá korunka pomôže. Prípadne, ak sa dá, uvítame aj priamu pomoc rodinke s drevom, briketami a pod.

V prípade, ak chcete pomôcť priamo drevom alebo briketami, nás kontaktujte na staramesa@sho.sk, kde dohodneme podrobnosti alebo v prípade dobrovoľného príspevku, za ktorý drevo kúpime, ten poukážte na účet o. z . SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR PSS – drevo.

Ďakujeme za každú pomoc mame so štyrmi deťmi, ktoré sa ocitli v tiesni. Pevne veríme, že sa nám to SPOLOČNE podarí!

O tom, že to s takouto pomocou myslíme smrteľne vážne, ste sa mohli presvedčiť aj v minulosti TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO: 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds