Švec reaguje na ďalšiu mentálnu obludnosť zločinca Lengvarského: Vládnu nám totálni tupci!

Dámy a páni! Agent farmaceutických firiem a covidový zločinec Lengvarský opäť táral… Ale tentokrát ukážkovo.

Vyhlásil, že obmedziť pohyb Slovákov v regiónoch slovenských, na základe ich imaginárneho farebného automatu by mali samosprávy Všeobecne záväznými nariadeniami. Je to taká istá mentálna obludnosť, ako keby Čaputová vyhlásila, že v Prezidentskom paláci ochraňuje a presadzuje národné a štátne záujmy Slovenskej republiky.

Odporúčam, aby sa členovia vlády zúčastnili víkendového kurzu právneho minima, pre istotu aj maxima. Pretože toto už naozaj nie je normálne! Vládnu nám totálni tupci, ktorí neovládajú zákony a ústavu.

A nasledujúce slová presne vystihujú, žiaľ, dobu, ktorú žijeme… Odznelo vo filmovej klasike: Boh má asi rád bláznov. Prečo? Pretože ich tvorí tak veľa.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec: Organizovaná skupina vládnych zločincov pokračuje v krágľovaní názorových oponentov!

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds