SHO: Zločinci Lengvarský a Čaputová by chceli povinne hnať Slovákov na jatky. Švec im odkazuje…

Dámy a páni! Opäť sme svedkami toho, že čo bolo pred niekoľkými týždňami označené ako ťažký hoax sa stáva skutočnosťou.

Piata kolóna Čaputová vyhlásila, že povinné opichávanie proti c-19 bude zrejme nevyhnutným opatrením a zločinec Lengvarský ju doplnil, keď vyhlásil, že ak sa nezvýši zaočkovanosť, tak príde na rad povinné opichávanie.

Moje rozhodnutie je nemenné. Neohrozím seba a ani svoje okolie tým, že sa nechám opichať experimentálnou gebuzinou. Zostanem neopichaný a nič na to nezmenia ani prípadné sankcie zo strany vládnych zločincov: pokuty (nedám im ani cent) alebo väzenie (budú ma musieť chytiť a v putách odviesť a určite im to neuľahčím!).

A môžu vytiahnuť na ulice aj dereše, aj tak si nepomôžu. Mňa nedostanú.

Naše riešenie: Presadzujeme…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Liberálne médiá: Detské experimentálne gebuziny sú už na Slovensku. SHO: Katarína Boková reaguje

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds