SHO: Švec reaguje na prenasledovanie lekárov, ktorí majú iný názor na covid a na hromadné…

Liberálne médiá s nadšením informujú: Po takmer dvoch rokoch fiktívnej pandémie Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou ide riešiť lekárov, ktorí spochybňujú liečbu ochorenia c-19 a opichávanie. Úrad eviduje podnety na lekárov Štefana Hrušovského, Andreja Janca, Jána Lakotu, Petra Liptáka a Michala Pijáka.

Róbert Švec reaguje: Prenasledovať lekárov za to, že majú iný medicínsky, to znamená odborný názor na c-19 a opichávanie experimentálnou gebuzinou, ako lekári, ktorí sú poplatní súčasným vládnym covidovým zločincom, vrhá Slovensko ešte hlbšie, ako je na tom sloboda slova v Severnej Kórei.

Je to hanba dnešných dní! Čoho sme sa to dožili, za toto sme bojovali? Aby náš štát slovenský bol v rukách vagabundov, ktorí prenasledujú a trestajú ľudí za iný názor, páchajú genocídu a vlastizradu na ľude slovenskom?

A vinný je každý, kto podporuje súčasnú vládnu tlupu, ale aj tí, ktorí boli posledné takmer dva roky ticho a neurobili nič, aby sa naša otčina zbavila covidových zločincov.

————————-

Prečítajte si tiež: Mediálny predvoj Ježiška je už na ceste k vám. Ľudia SHO budú diskutovať v rádiu Slobodný Vysielač

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds