SHO: Pochybná lekárka Prokopová vedome šíri poplašnú správu! Katarína Boková reaguje

Na Slovensku sa roztrhlo vrece s odborníkmi, ktorí až propagandisticky pretláčajú ideu, že vakcína proti COVID-19 je sloboda. Odriekajú svoje heslá ako mantru, vyvolávajú strach a obmedzujú kritické myslenie u širokej verejnosti.

Jednou z mátoh je aj kontroverzná lekárka Elena Prokopová, ktorá s veľkou chuťou spomína istého fantóma. A síce PIMS (Pediatric Inflammatory Multisystem Syndrome / pediatrický zápalový multisystémový syndróm). Bavíme sa o zriedkavom syndróme, na ktorý vo vzťahu ku SARS-CoV-2 neexistujú štatistiky.

Samotná Prokopová tvrdí, že nevieme predpovedať, ktoré dieťa ochorenie postihne a ktoré nie. Ako prevenciu pred zápalovým syndrómom odporúča očkovanie experimentálnym sajrajtom, ktorý je stále vo fáze klinických štúdií a už dnes vieme, že jeho vážnym nežiaducim následkom je zápal srdcového svalu TU. Okrem toho neexistuje informácia, ktorá by vyvrátila riziko vzniku tumorgénnych aktivít (vznik tumorov) u detí.

Na to, aby sme vedeli ako tak objektívne posúdiť nežiaduce účinky vakcíny, konkrétne u detí, je nevyhnutné zaočkovať aspoň 10-tisíc detí a sledovať následky po dobu aj piatich rokov. A k tomuto, reálne, máme veľmi ďaleko TU.

Úrad verejného zdravotníctva SR a ani Ministerstvo zdravotníctva SR nemajú k dispozícii informácie ohľadom počtu detí v rôznych vekových kategóriách, ktoré by trpeli na PIMS po prekonaní covidu TU a TU. Jednoducho povedané, neexistuje žiadny relevantný údaj, ktorý by si pani doktorka Prokopová mohla osvojiť. Vytiahla strašiaka a nezodpovedanou otázkou zostáva, prečo tak vehementne argumentuje PIMSom a obhajuje vakcínu, ktorej následky sú vo hviezdach.

Jej prístup pokladám za vrchol hyenizmu, arogancie a za absolútny mengelovský prístup.

Svetová zdravotnícka organizácia neodporúča očkovanie detí! A  špecialista na detskú a adolescentnú medicínu doktor Ulrich von Hauner z detskej nemocnice v nemeckom Mníchove tvrdí: „V súčasnosti neexistujú dôkazy o tom, že nové mutácie vedú k závažnejším chorobám u detí alebo k zhoršeniu situácie, pokiaľ ide o PIMS.“

Elena Prokopová! Aj vy budete stáť pred obnovenými vojenskými súdmi!

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

—————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Aj na Morave zaznelo posolstvo slobody! Posolstvo SHO! Boková opäť prehovorila

—————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds