Švec naložil úplatkárovi Matovičovi: Čo sa v mladosti naučil, v politike aktívne používa!

Dámy a páni! Covidový zločinec Matovič je už aj, okrem iného, úplatkár: „Matovič predstavil veľkú motiváciu pre nezaočkovaných. Bude lotéria s dvomi miliónmi eur a bonus.“

Plus sprostredkovateľský bonus: „Každý, kto niekoho presvedčí, aby sa dal zaočkovať, by mal dostať bonus v závislosti od veku zaočkovaného: 30 eur za osobu do 50 rokov, 60 eur za osobu do 60 rokov a 90 eur za osobu od 60 rokov.“ Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Zúfalci robia zúfale činy a toto je mega zúfalý čin. Korupčník Matovič chce podplácať. ALE! Čo sa v mladosti naučil, to v politickom živote aktívne uplatňuje.

Len smelo, Slovenky a Slováci! Nenechajte sa podplatiť! Ide o vaše zdravie a životy. Gebuzina zabíja TU!

————————-

A v tejto súvislosti uverejňujeme aj veľmi zaujímavú správu, ktorú včera uverejnila TU česká spravodajská stránka idnes.cz:

„Konec tvrdým omezením. První stát chce začít žít s covidem jako s chřipkou.“ A pokračuje: „Zatímco řada zemí opět zavádí přísná opatření ve snaze potlačit koronavirovou mutaci delta, Singapur představil svou vizi návratu k normálnímu životu. Místní zákonodárci chtějí upustit od uzávěr a trasování kontaktů a umožnit lidem cestování i shromažďování. Podobný přístup plánují i v Británii, kde se nebude nutné prokazovat potvrzením o prodělaném očkování.“

————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Pochybná lekárka Prokopová vedome šíri poplašnú správu! Katarína Boková reaguje

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds