SHO: Pomohli sme aj počas volebného dňa. V okresoch Komárno a Rimavská Sobota

Či sú voľby a či nie, pomáhať treba. A my sme pomáhali aj počas volebného dňa.

V sobotu 29. februára cez deň sme pomohli dvom rodinám v okrese Komárno. V obciach Iža a Patince, v ktorých vychovávajú 7 detí.

Večer sme podali pomocnú ruku aj rodine v okrese Rimavská Sobota, v ktorej vychovávajú 6 detí. Cestou domov sme však autom zapadli do bahnistej pôdy, keďže k obydliu rodiny nevedie poriadna príjazdová asfaltová cesta. No, bolo to „zaujímavé“, ale so spoločnými silami domácich sa nám podarilo z bahna dostať. Kde je vôľa, tam je cesta.

Pomáhame už od roku 2011 aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. Pomáhame aj tekutinou najvzácnejšou. Áno, to sme my, SHO 

————————-

Fotografie z našej pomoci v okrese Komárno:

Fotografie z našej pomoci v okrese Rimavská Sobota:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds