SHO: Róbert Švec opäť podáva ruku na spoluprácu. Vlastenecké sily vyzýva, aby spoločne…

Dámy a páni! Blíži sa významné výročie v našich dejinách, výročie vzniku Slovenského štátu – prvej Slovenskej republiky (14.03.1939).

Pri tejto príležitosti sa slovenskí vlastenci stretnú v Panteóne slovenských dejateľov v Čakajovciach pri Nitre, v ktorom sa nachádzajú aj sochy významných Slovákov akými boli aj Anton Bernolák, Ľudovít Štúr, Andrej Hlinka, M. R. Štefánik, ale aj náš prvý slovenský prezident.

Deň slovenskej štátnosti, ktorý sa uskutoční v sobotu 19. marca od 16:00 hod. organizuje Slovenské Hnutie Obrody a touto cestou na podujatie pozývam aj predstaviteľov všetkých proslovenských subjektov, aby skutkami mohli dokázať, že keď hovoria o spolupráci národných síl, tak o tom hovoria s plnou vážnosťou.

Slovenské Hnutie Obrody opäť podáva ruku na komunikáciu a spoluprácu na vlasteneckej scéne a sme pripravení spolupracovať s každým, kto prejaví záujem spolupracovať s nami.

Na slávnosť touto cestou pozývam každého roduverného Slováka a Slovenku, aby sme spoločne ukázali celému Slovensku a svetu, že si vážime slovenské osobnosti a dôležité výročia v našich dejinách, bez ktorých by sme dnes nemali náš štát, druhú Slovenskú republiku a možno by sme dnes ako národ ani neboli.

Za silné a sebavedomé Slovensko!

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec reaguje na bizarný zoznam, ktorý zostavili liberáli: Ste biologický odpad a…

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds