SHO: Anton Ančic analyzuje dopad konfliktu na Ukrajine na náš štát slovenský. Čaká nás jazda…

Dámy a páni! Čakáte hodnotenie tej aktuálnej na východ od nás? Zameriam sa na to, čo príde. Nie tam, ale u nás.

Naším aktívnym prístupom a dodávkou zbraní do horúceho konfliktu sme si zvolili cestu. Nevedeli sme so vztýčenou hlavou vykľučkovať ako napríklad susedné Maďarsko. Naša nenávisť a zaslepenie nás opantalo a úplne sme zabudli, že raz aj tento konflikt skončí a naša malosť sa objaví v plnej nahote.

Energetická kríza, ktorá nás čaká, ako som to už spomínal aj minulý rok, bude podporená infláciou, nedostatkom potravy a hlavne občianskej nespokojnosti. Nečakajte, že to za vás vyrieši volená zberba, ktorá by nemala riadiť ani obecný úrad, nieto republiku. Nech tam nastúpi hocikto, či už za rok alebo dva, dopadne na jeho hlavu balvan dlhov, sociálnej rozvrátenosti a hlavne, ozbrojené osoby, ktoré nebudú práve priateľskej povahy. Bezhlavo rozdávané zbrane a munícia civilistom v desiatkach tisícoch kusov na Ukrajine sa určite dostanú aj k nám.

Zničený podnikateľský sektor sa už nebude dať žmýkať vyššími daňami, aby sme zaplatili ďalších statočných policajtov alebo vojakov, ktorí nám budú pomáhať a chrániť nás ako v čase koronakrízy. Jediný majetok budú exekúciami zaťažené nehnuteľnosti, ktoré budú mnohí musieť opustiť, aby zistili, že štát im negarantuje nič. Dôchodky, či už starobné alebo výsluhové, budú musieť klesnúť, už to nebude o odvahe, ale o nutnosti obslúžiť náš národný dlh. Príliš dlho sme sa laxne prizerali a nekonali. Rozbité cesty a nedostavané diaľnice budú najmenším problémom.

Nie, to nie je pochmúrne videnie, alebo katastrofické proroctvo. Je to jednoduché pospájanie si faktov, ktoré mi vyplynuli tak, ako keď učíte dieťa bicyklovať a po nasadnutí ho hneď pustíte dolu strmým kopcom. A čo sa s veľkou pravdepodobnosťou stane?

Cestou von z tohto marazmu bude v podaní vlády úplné zobratie slobody, ako sme si to už vyskúšali a zavedenie systému sociálneho statusu, ako ho spoznali v Číne. Potom si povieme, že 1984 nebol utopický román, ale presný plán. Z nás bude sluha, ale kto bude pán?

Hoci to zdôrazňujeme už dosť dlho, musíme sa všetci veľmi sústrediť na to, koho a prečo tam zvolíme (nielen do NR SR, ale aj do VÚC, obcí a miest). My ponúkame cestu rovnú s čistým štítom. Svoje slovo držíme a našou prvou otázkou je: Ako daná vec (návrh, zákon, nariadenie) pomôže Slovensku a Slovákom?

Autor článku Anton Ančic je člen Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec vyzýva ústavných činiteľov, v súvislosti s udalosťami na Ukrajine, aby sa zdržali…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds