SHO: Róbert Švec otvorene o Lukašenkovi a Putinovi: Z môjho pohľadu títo dvaja páni…

Dámy a páni! Liberálne médiá konštatujú, že Putin a Lukašenko sú antihrdinovia, ktorí v roku 2021 definitívne vydesili Európu.

Reaguje Róbert Švec:

Určite sú Lukašenko a Putin pre dekadentnú západnú civilizáciu antihrdinovia, problém by bol, ak by neboli. A preto ich označujú liberálni „pisálkovia“ za antihrdinov.

Je to to isté, ako keby manipulatívny liberálny plátok Denník N písal o mojej osobe a Slovenskom Hnutí Obrody objektívne až pozitívne. Fuuuj, hrozná predstava.

Z môjho pohľadu Lukašenko a Putin chránia štátne záujmy Bieloruska a Ruska. Pevnou rukou? Áno, a? Sem tam treba buchnúť päsťou po stole, aby každý vedel kto je v spoločenstve alfasamec, lebo potom to dopade ako na Slovensku: Nikto za nič nenesie zodpovednosť, všetci sa na všetkých vyhovárajú, spoločnosť je zženštilá… a štát krváca.

————————–

Prečítajte si tiež: ŠKANDÁL! Róbert Švec reaguje na obvinenie 10 poslancov za to, že majú iný názor ako ich kolegyňa

————————–

Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds