SHO: Róbert Švec reaguje na pokryteckú a vlastizradnú politiku Fica a jeho komplicov

Dámy a páni! Fico a smeráci opäť ukázali svoju pravú tvár!

Média informujú: Prítomnosť vojakov NATO podporili takmer všetci poslanci OĽaNO. Za hlasovali aj kluby SaS, Sme rodina a poslanci Za ľudí a Hlasu. Zo Smeru návrh podporil exminister obrany Jaroslav Baška, zvyšok klubu vrátane Roberta Fica sa zdržal. Poslanec Ľuboš Blaha na hlasovaní nebol.

Konštatujem: Toto je pravá tvár smerákov. Ešte stále si niekto myslí, že sa treba spájať s Ficom, aby sme zachránili Slovensko? Fico a smeráci v slovenskom parlamente sú farizeji, zradcovia a nebezpečné elementy falošné, ktoré kolaborujú s vládnymi zločincami a vojnovými štváčmi okolo Hegera, Naďa, Korčoka, Čaputovej…

Každý, kto nehlasoval proti prítomnosti cudzích vojakov na území našej otčiny je vlastizradca. Sme proti okupácii Slovenska cudzími vojskami, aj vojskami NATO.

Na Slovensku chceme iba slovenských vojakov a slovenské vojenské základne. Chceme Slovensko mierové, stabilné, bezpečné a neutrálne.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

 ———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Čas nám dáva opäť za pravdu! Slovenská republika musí byť štátom neutrálnym

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds