SHO: Čas nám dáva opäť za pravdu! Slovenská republika musí byť štátom neutrálnym

Slovenky a Slováci! Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo presadzuje, aby bola Slovenská republika štátom neutrálnym. A čas nám dáva aj v tejto veci za pravdu.

Pomáhajme, avšak iba podľa našich možností, humanitárne, liekmi, oblečením, potravinami… ale v žiadnom prípade nie vojenským materiálom. A to sa týka aj konfliktu na Ukrajine.

Aj na udalosti u nášho východného suseda sa musíme v prvom rade pozerať slovenskými očami. Slovensko na prvom mieste!

Prečítajte si tiež výzvu Róberta Šveca, ktorú adresoval ústavným činiteľom slovenským, najmä Čaputovej, Kollárovi a Hegerovi TU.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite aj vo svojom okolí pozitívnu víziu budúcnosti nášho slovenského štátu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Anton Ančic analyzuje dopad konfliktu na Ukrajine na náš štát slovenský. Čaká nás jazda…

————————

Nálepky CHCEME NEUTRÁLNE SLOVENSKO si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds