SHO: Róbert Švec verejne podporil sudcu Miľana v jeho boji s covidovou mafiou!

Dámy a páni! Tragikomédia na slovenský spôsob pokračuje…

Na návrh šéfa Súdnej rady Jána Mazáka dočasne sudcovi Miľanovi pozastavili výkon funkcie. Dôvod?

Sudca pojednával bez rúška či respirátora, a keď na neho zavolali políciu, udelil pokutu predsedníčke súdu i policajtom za narušenie pojednávania.

Róbert Švec reaguje:

Podporujem a schvaľujem konanie zvolenského sudcu Dalibora Miľana. Kiežby malo Slovensko viac takýchto odvážnych sudcov.

A dodáva:

Hups. Manipulatívna liberálna propaganda má ďalší problém! Covidoví zločinci v Súdnej rade na čele s kontroverzným Mazákom veľmi radi rokujú bez rúšok (fotografia pod článkom) alebo ich majú na brade a pod nosom, ale to im nebráni v tom, aby rokovali o tom, či zbavia výkonu funkcie sudcu, ktorý počas pojednávaní odmieta nosiť rúško! 🙂 

————————–

Prečítajte si tiež: Minister a covidový zločinec Lengvarský zvažuje povinné očkovanie. Švec mu poslal tvrdý odkaz

————————–

Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds