Aj Hitler sa dostal k moci demokratickým spôsobom! SHO: Aj naši štandardní politici radi tárajú!

Dámy a páni. Tak sa na to pozrime spoločne: Vladimír Mečiar sľuboval, že zo Slovenska spraví druhé Švajčiarsko. Mikuláš Dzurinda sľuboval reformy, že budeme mať dvojnásobné platy. Robert Fico sľuboval sociálny, demokratický a spravodlivý štát, že pozatvára zlodejov. Igor Matovič sľuboval pozatvárať zlodejov a mafiánov, očistiť štát. Peter Pellegrini sľubuje nové a moderné Slovensko. Zuzana Čaputová volá po vzdaní sa suverenity v prospech EÚ.

Koľko životov a rokov ešte chcete čakať? Toto nie je už o protestovaní proti niekomu, toto je pud sebazáchovy. Nemáme žiadny dosah na tých, čo nás reprezentujú. Hoci sa tvárime, že voľby sú demokratické, teda aspoň v deň ich konania, na tých, ktorí sa dostanú za poslancov a ministrov nemáme žiadny dosah. Naopak to ale platí nepriamou úmerou. 

Dosah systému, rozmarných rozhodnutí, škodlivých nariadení nám zasahujú do života a nejednému človeku tak skomplikovali žitie, že radšej zo Slovenska odišiel. Za posledných 15 rokov odišlo do zahraničia cca 300 000 ľudí (podľa analýzy LEAF), väčšina s vysokoškolským vzdelaním.

Ak nám odchádza inteligencia, aby pracovala aj mimo svoj obor, ale za slušné peniaze, ak nám študenti radšej študujú na školách v zahraničí a netúžia sa vrátiť a pracovať pre Slovensko, tak naša budúcnosť nevyzerá nádejne.

Aj Hitler sa dostal k moci demokratickými voľbami a sľuboval, že keď mu dajú moc nad Nemeckom na 10 rokov, nikto ho nespozná. Je najvyšší čas spozornieť a zmeniť systém, ktorý vytvára obrovské zlyhania. Nastaviť pravidlá voličom aj voleným, zaviesť ich priamu kontrolu TU.

Lebo ak si svoju cestu nezačneme poctivo a precízne plánovať a naši zástupcovia si nedovidia ďalej ako na svoje volebné obdobie, budeme stále iba veriaci, ktorí spoliehajú na morálku, princípy a vzdelanosť našich vodcov, ktorí dostanú nekonečnú moc nad našimi životmi.

Autor článku Anton Ančic je člen Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Ľudia v Prievidzi: Konečne prišli normálni politici aj do nášho mesta. SHO: Ďakujeme!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds