Minister a covidový zločinec Lengvarský zvažuje povinné očkovanie. Švec mu poslal tvrdý odkaz

Minister Lengvarský vyhlásil, že covidoví zločinci okolo Matoviča zvažujú povinné očkovanie pre určité skupiny Slovákov.

Na myšlienkové pochody Lengvarského reagoval na sociálnej sieti Róbert Švec:

Covidoví zločinci sú už takí zúfalí z toho, že väčšina Sloveniek a Slovákov odoláva manipulatívnej liberálnej propagande, že sa začínajú uchyľovať k ďalším nezákonným krokom, ktoré by boli v rozpore nielen so slovenským, ale aj medzinárodným právom TU.

Obnovené vojenské súdy budú mať veľa práce TU. Ale určite ju zvládnu.

Revitalizácia a následná optimalizácia spoločenskej a politickej scény je nevyhnutná v záujme prežitia národného spoločenstva slovenského. Zabezpečíme!

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Naplnia sa vlhké sny covidových zločincov o očkovaní detí od 2 rokov? Boková reaguje

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds