FOTO + VIDEO: Aj v Novom Meste nad Váhom vyšli Slováci do ulíc. Nasledujú Zlaté Moravce

Dámy a páni. V nedeľu 14. novembra sa v Novom Meste nad Váhom uskutočnila ďalšia diskusia rozumných a zodpovedných ľudí.

Ale ešte pred diskusiou musel Róbert Švec na Námestí slobody ukážkovo „spacifikovať “ netolerantného čudáka, ktorý sa snažil Róbertovi Švecovi a niekoľkým ľuďom SHO prejsť námestím… 🙂

Ale náš predseda, tak ako to iba ON vie, čudáka vyškolil a následná diskusia s občanmi slovenskými pred Mestským kultúrnym strediskom prebehla na výbornú.

 

Po diskusii sme sa v sviečkovom sprievode presunuli do Mestského parku J. M. Hurbana k buste nášho velikána, kde sme si uctili významnú osobnosť našich dejín.

Na záver vydareného podujatia nasledovala ešte krátka neformálna diskusia v malých skupinkách v Mestskom parku J. M. Hurbana.

Ďakujeme, dámy a páni za vašu účasť a aktívne zapájanie sa do diskusie. A ďakujeme aj mestským a štátnym policajtom za korektný prístup.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Nemocnice kolabujú!? Róbert Švec nastavil zrkadlo vládnym zločincom

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds