Vládni zločinci by chceli všetkých opichať experimentálnou gebuzinou. Poprocký reaguje

Covidoví zločinci na čele s Hegero-Matovičom požehnaní milosťpaňou z paláca napĺňajú doterajšie „hoaxy“, „konšpirácie“, „bludy“ a veľmi radi by NASILU opichali buď vybranú „rizikovú“ skupinu obyvateľstva nad 50 rokov alebo rovno všetkých dospelých.

Nuž, chcieť je pekná vlastnosť, no kým budem dýchať, nedovolím, aby sa moji rodičia, starká či blízka rodina, na ktorej mi záleží, stali obeťami experimentálnej gebuziny.

My sme si, na čele s našou 90-ročnou starkou, ochorením C-19 prešli a nevidíme najmenší dôvod byť súčasťou choromyseľnosti covidových zločincov. A tak to aj zostane! Aj keď sa na hlavu postavia a urobia 4 plačovky denne!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec reaguje na protiprávny, segregačný lockdown pre nezaočkovaných

————————

Pavol Poprocký so svojou starkou. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds