SHO: Slovensku hrozia odstávky dodávok elektriny!? Švec odkazuje bruselským darebákom…

Dámy a páni! Dodávky ruského zemného plynu do Nemecka prostredníctvom plynovodu Jamal sa zastavili. Európe hrozia blackouty alebo sériové odstávky dodávok elektriny. Na Slovensko priteká ruský plyn cez Ukrajinu zatiaľ v štandardných dodávkach, predstavujúcich 80 až 90 miliónov kubických metrov denne. Informujú médiá TU.

Róbert Švec reaguje: Len pokračujte zločinci v Bruseli a ich bratislavskí posluhovači s nepriateľkou politikou a štvavou manipulatívnou propagandou proti Rusku a skončíme ako v Severnej Kórei, kde na noc vypínajú obyvateľom elektrinu a teplá voda tečie iba niekoľko hodín denne.

Náš štát slovenský musí mať normálne vzťahy aj s východom, áno aj s Ruskom a Bieloruskom. A je mi ukradnuté, čo si o tom myslia nevolení panáčikovia v Bruseli a ich kolaboranti v Bratislave.

Slovensko na prvom mieste!

Naše stanovisko k členstvu Slovenskej republiky v EÚ: Požadujeme…

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švec reaguje na zločinca Naďa a jeho mentálne trapošiny v súvislosti s okupáciou Slovenska

————————

Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds