SHO: Švec reaguje na zločinca Naďa a jeho mentálne trapošiny v súvislosti s okupáciou Slovenska

Zločinec Jaroslav Naď nás presviedča o tom, že Američania investujú do našich vojenských letísk 100 miliónov eur a nič, ale vôbec nič za to nebudú chcieť.

Áno, robia to pre „naše pekné modré oči“. 🙂

Buď je Naď a jeho cháska taká naivná, čo vylučujem, alebo je to piata kolóna – agenti cudzích záujmov na území našej vlasti, čo potvrdzujem.

A presne pre takéto prípady a takých zločincov ako je Naď pripravujeme obnovené vojenské súdy, ktoré budú súdiť politikov za zločiny proti národu a štátu slovenskému.

My pre našu otčinu požadujeme: Zotrvávanie…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švec reaguje na prenasledovanie lekárov, ktorí majú iný názor na covid a na hromadné…

————————

Zdroj obrázku: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds