SHO: Štát, ktorému musia rozpočet najprv odklepnúť nevolení panáčikovia v Bruseli je…

Dámy a páni. Malá ukážka toho, čo znamená nesuverénna politika v praxi, ktorú realizuje ten, kto nás presviedča o tom, že jeho vláda bude suverénna.

Médiá informujú: Rozpočet bude spĺňať všetky dohody s Európskou komisiou, tvrdí Robert Fico.

A ešte doplním, že štát, ktorému musia štátny rozpočet najprv „odklepnúť“ nevolení panáčikovia a tetušky v Bruseli a až potom si ho môže akože slobodne schváliť, tak taký štát je kolóniou cudzích.

A to tvrdíme dlhodobo. A presne v takom postavení sa nachádza, žiaľ, Slovenská republika.

Tak ako je to s tou suverénnou slovenskou politikou, pán Fico? Nestačí sa fotiť pred obrazom Štúra a nakrúcať chrumkavé videá pri slovenskej štátnej zástave, ale treba konať!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švec vyzýva Fica, aby robil suverénnu politiku aj v otázke Špeciálnej prokuratúry a súdu

————————

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds