VIANOČNÝ zázrak 2023: Deťom, ktoré prišli o svojho otca sme zabezpečili drevo na kúrenie

Pred rokom sme spoločne pred najkrajšími sviatkami v roku ratovali situáciu v rodine pri Partizánskom TU a pred pár týždňami sme spoločne s drevom a uhlím pomohli mame so štyrmi dcérami od Šiah TU.

Pred pár dňami sa nám spoločne podaril ďalší vianočný zázrak a spoločne sme uhasili požiar s drevom v rodine z okresu Veľký Krtíš, v ktorej sa, po náhlej smrti milovaného otca Milana, stal hlavou rodiny iba osemnásťročný Kevin.

Priatelia, ktorí ste sa do tohto boja zapojili a spoločne s nami vybojovali okolo 15 metrov palivového dreva pre 5 sirôt, dovoľte nám, aby sme sa vám úprimne veľmi pekne poďakovali za každú korunku, ktorou ste prispeli.

Tieto Vianoce totiž vďaka tomu, že vám nebol ľahostajný osud Kevina, Denisa, Evelin, Filipa a Milana, bude u nich v najkrajšie sviatky v roku (a celú vykurovaciu sezónu) teplo domova.

Ste-sme úžasní. Je potrebné si to priznať, pretože sme boli spoločne ochotní nájsť nielen potrebné koruny, ale aj čas, ktorý sme venovali deťom v tiesni.

A to je hodné nielen si priznať, ale aj šíriť celým svetom. Aby ľudskosť prežila a dali sme najavo, že sebeckosť a závisť nikdy nebola, nie je a nikdy nebude na piedestáli charakteru nášho národného spoločenstva.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa. POPRAD: Náš projekt pomoci rozširujeme o ďalšiu rodinu

————————-

Vľavo na obrázku je člen Slovenského Hnutia Obrody Alexander Kakoš, ktorý dlhodobo pomáha deťom z okresu Veľký Krtíš. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds