SHO: Svet slušných darebákov. Galko odpočúval novinárov?! Naď ho zamestnal na ministerstve

Minister Jaroslav Naď pred médiami potvrdil, že odídenec zo strany Sloboda a Solidarita (SaS) a exminister obrany za vlády Ivety Radičovej v rokoch 2010 – 2011 Ľubomír Galko je opäť zamestnaný na ministerstve obrany a aktuálne prechádza bezpečnostnými previerkami.

„Úloha pána Galka je v mojich rukách. Počkám si na to, ako dopadne bezpečnostné preverovanie. Viem, v čom je dobrý a viem, čo by mohol robiť,“ vyhlásil minister. Informujú médiá.

Na rozhodnutie ministra Naďa reaguje Róbert Švec:

Niektorí ľudia, ktorí mentálne poblúdili, sa rozkošne jedujú na to, že otvorene hovoríme o Matovičovej vláde, že je to vláda aj mafiánov. Dôkaz?! Pozrite sa na to, ako sa vedie mafiáni pekne navzájom „upratať“.

Minister Jaroslav Naď potvrdil, že bývalý minister obrany Ľubomír Galko je opäť zamestnaný na ministerstve obrany, s tým, že by ho mohol využiť aj pri riadení podnikov spadajúcich pod rezort obrany. Pritom Galko musel z postu ministra obrany odísť po kauze odpočúvania novinárov zo strany Vojenského obranného spravodajstva v čase vlády Ivety Radičovej.

Vraveli, že budú iní ako smeráci, lepší a slušnejší. Ale oni sú takí istí a ešte aj horší. Nuž, voľba menšieho zla v praxi.

Slovenky a Slováci. Zabudnite už konečne na teóriu menšieho zla. Lebo vždy keď ju uplatníte v praxi, nám vládne zlo väčšie.

————————

Prečítajte si tiež. Pravda.sk informuje: Galka opäť vyšetrujú pre odpočúvanie

————————

 

Písal sa rok 2017 a Galko sa do análov slovenskej politiky zapísal aj týmto výrokom:   

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds