SHO: Pomáhame nielen potravinami, ale aj slovami povzbudenia a podpory. Už od roku 2011

Včera, 13. mája sme pomáhali na západe našej domoviny. Navštívili sme rodinu v Hlohovci, v ktorej sa obetavá mama stará o dcérku Tamarku, ktorá pred pár rokmi utrpela vážny úraz a odvtedy spoločne bojujú, aby sa mohla opäť tešiť z plnohodnotného života.

Dámy a páni, náš sociálny projekt Staráme sa nie je len o potravinovej pomoci. Áno, tá je pre mnohé rodiny veľmi dôležitá, ale v prípade Tamarky, je dôležité aj povzbudenie a vedomie toho, že svoj zápas o plnohodnotný život víťazne vybojuje nielen so svojou maminou, ale aj s nami. A my im v ich zápase budeme určite pomáhať aj naďalej. A vieme, že sa môžeme spoľahnúť aj na vás.

Rodine sme okrem potravinovej pomoci odovzdali aj slová povzbudenia a podpory, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi potrebné.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. SHO: Pomáhame tým, ktorí sa snažia postaviť sa na vlastné nohy

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds