SHO: Vypuknú buntácie aj na školách? Katarína Boková: Závisí to najmä od vás, rodičia

Zuzana Čaputová vo svojom novoročnom príhovore tliachala niečo o tom, že deti v MŠ nepoznajú svoje pani učiteľky, pretože tie si už dva roky skrývajú tváre pod rúškami. Zuzana objavila teplú vodu.

Je TRAGÉDIA, keď hlava štátu vypustí z úst takýto dôležitý fakt a konštatovaním sa záujem o psychiku detí končí. Zuzana je nevyhnutné, a žiadam to od vás, aby ste okamžite konzultovali s hlavným hygienikom zrušenie povinnosti nosiť rúška všetkým deťom, mládeži, žiakom a študentom, rovnako tak (prednostne očkovaným!) učiteľom! Aby ste vo svojich budúcich prázdnych bludoch nemuseli myslieť na rúška.

Priatelia, fotografiu tabule (pod článkom) nám poslal mladý muž, študent 4. ročníka strednej odbornej školy, ktorý sa ako jediný z triedy stavia aktívne na odpor. Okrem iného nám napísal: „Náš riaditeľ sám rúško nenosí no nás do toho nútia. Problém je v učiteľoch. Sú fanatici. Odmietajú vyučovať, ak nemá niekto rúško alebo s tým žiakom komunikovať. Bolo nám oznámené, že ak nebudeme mať rúško pri vstupe do školy (kde si musíme vydezinfikovať ruky a zmerať teplotu, vždy tam je dozor v počte dvoch učiteľov – bacharov), tak nás učitelia majú právo vyhodiť. Ak toto všetko podstúpim môžem vstúpiť do školy, ale ak si rúško v škole dám dolu, učiteľ nás odvedie do miestnosti kde zostaneme do príchodu rodičov, poprípade polície. Vyhrážajú sa nám políciou a pokutou vo výške 1 659 eur. Ja jediný v triede bojujem, jediný mám rúško dole a odmietam si ho nasadiť, no tlak je čoraz väčší a zatiaľ sa veľa ľudí nepridáva, každý si ho dá radšej pod nos a má pokoj.“

Skláňam sa pred odvahou mladého muža a vyzývam aj vás, milí rodičia, nedovoľte, aby sa vaše deti podvolili. Bojujte za ne!

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky rodinné a sociálne.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Slovenská republika ako jeden veľký vojenský tábor USA? Róbert Švec reaguje

————————

Zdroj fotky: Katarína Boková

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds