Vlastizradná dohoda s USA. Švec: Budúcnosť nášho štátu nie je vo vojenských zoskupeniach, ale…

Dámy a páni! Veci, ktoré sa dejú okolo vlastizradnej dohody s USA sú len jasným dôkazom toho, že to, čo potrebuje naša vlasť je NEUTRALITA.

Pred rokom 1989 boli na území Slovenska rozmiestnené, dočasne, sovietske vojská. Odišli po vyše 20 rokoch a bolo nám sľubované, že už do žiadnych paktov nepôjdeme. A išli sme… ako teľce na porážku!

A teraz nám sem chcú napáskovať americké vojská + možno nejakú tú atómovú hlavicu ako benefit. Pravdaže tiež dočasne, iba na 10 rokov… a potom sa uvidí.

————————

Prečítajte si aj naše stanovisko k členstvu nášho štátu v zločineckej organizácii: Zotrvávanie Slovenska v NATO…

————————

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody presadzovalo, presadzuje a bude aj naďalej presadzovať neutralitu nášho štátu. Áno, po vzore napríklad Švajčiarska.

Naše dejiny nás učia, že lepšie je byť mimo ako vo vnútri, nejakého vojenského zoskupenia. Slováci Slovákom!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Slovenská republika ako jeden veľký vojenský tábor USA? Róbert Švec reaguje

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds