SHO: Róbert Švec reaguje na úbohé rozhodnutie VÚB banky voči nášmu politickému hnutiu

To, že súčasný režim sa neštíti žiadnych úderov, o tom svedčí aj zásielka, ktorá nám bola doručená z VÚB banky.

Banka sa rozhodla vypovedať zmluvu o účte a aj o platobnej karte s politickým hnutím Slovenské Hnutie Obrody. Pravdaže výpoveď nám bola doručená bez uvedenia dôvodu.

Rozhodnutie banky, pod ktoré sa podpísali Ing. Marek Ilčin, riaditeľ odboru Multichannel a CRM a Miroslav Mrázek, riaditeľ odboru Riadenia siete sa zaradí medzi úbohé snahy súčasného darebáckeho režimu umlčať Slovenské Hnutie Obrody, ktoré ako jedno z mála politických hnutí na Slovensku je pevné v kolenách a nerobí kompromisy so svojimi hodnotami a postojmi. A nikdy ani nebude!

Dámy a páni, v našej práci pre Slovensko pokračujeme ďalej a pravdaže nájdeme spôsob ako financovať naše politické aktivity aj v bankovom priestore.

Snáď si nemyslia, že nás zastavia čo i len na jednu sekundu. Za silné a sebavedomé Slovensko! 

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Novoročné posolstvo Pavla Skýpalu: Držme spolu, dobrí ľudia, a všetko úspešne zvládneme

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds