SHO vyzýva ústavných činiteľov: Venujte svoj mesačný plat obetiam nešťastia v Prešove

Slovenskom otriasla ďalšia tragédia. V bytovom dome v Prešove vybuchol plyn. Záchranári už hlásia niekoľko obetí. Informujú médiá.

„Ešte pred príchodom domov som si vybrala z bankomatu peniaze. Všetko zhorelo, karty, peniaze, všetky doklady… Začnem od nuly, nemám nič,“ smutne konštatovala Silvia Hrebeňárová, ktorá žila v byte sama a teraz bude bývať u svojej mamy. Informujú médiá.

K tragédii sa vyjadril Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody: Priatelia. Mnohí z poškodených prišli o všetko. Viete, čo by som spravil ja, ak by som bol v tejto chvíli poslancom NR SR? Celý mesačný plat by som venoval obetiam nešťastia. Týmto vyzývam všetkých poslancov NR SR, bez ohľadu na stranícke tričko, venujte svoj mesačný plat obetiam a pomôžte im opäť sa postaviť na nohy. Výzvu adresujem aj členom vlády SR a aj prezidentke nášho štátu. Pomáhajme si, Slováci. Zároveň vyjadrujem úprimnú sústrasť všetkým, ktorých tragédia zasiahla a zraneným prajem skoré uzdravenie.

Dámy a páni. Ak máte záujem pomôcť obetiam tragédie, všetky potrebné informácie ako pomôcť, si môžete prečítať na stránke mesta Prešov TU.

———————–

Prečítajte si tiež: Všetko čo robíme, pre vás robíme, Slováci. Sme SHO. A iní už našťastie nebudeme

———————–

Pozrite si aj fotky z miesta nešťastia. Zdroj fotiek: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds