Všetko čo robíme, pre vás robíme, Slováci. Sme SHO. A iní už našťastie nebudeme

Včera sme opäť darovali krv, tú najvzácnejšiu tekutinu na svete. Tentokrát však vo štvorici. Pripojili sa k nám Janka a Katka z Poltára. Dve sympatické ženy, ktoré podporili našu vlasteneckú kvapku krvi a urobili tak dobrý skutok, za ktorý budú odmenené našimi reklamnými predmetmi.

Touto cestou sa tiež chceme poďakovať personálu hematologicko-transfúziologického oddelenia v Rimavskej Sobote za ich ľudský prístup a profesionalitu. Radi sa sem aj kvôli nim vraciame a v budúcnosti vrátime.

Pridajte sa k nám a spoločne s nami podporte našu iniciatívu. Pošlite nám vašu fotku z odberu, poradie odberu, miesto odberu na staramesa@sho.sk a získajte naše reklamné predmety, ako osobité poďakovanie za participáciu na výzve projektu skutočnej solidarity.

————————

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Aj Danka daruje krv pravidelne. Sme na ňu hrdí

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds