SHO: Mikulášske balíčky potešili aj deti v mestách Vráble, Nitra a v okrese Komárno

Kamaráti, každý rok pripravujeme pre deti v našom sociálnom projekte mikulášske balíčky a výnimkou nie je ani tento rok. Spoločne s vami pripravujeme krásneho Mikuláša viac ako 50 deťom, ktorým pomáhame cez náš úspešný sociálny projekt Staráme sa.

V piatok 6. decembra svätý Mikuláš obdaroval balíčkami s ovocím a sladkosťami aj deti v mestách Vráble, Nitra a obciach Iža a Patince, v okrese Komárno a tiež v obci Zbehy v okrese Nitra.

Do rozdávania mikulášskych balíčkov deťom v Nitrianskom kraji zapojil aj Róbert Švec. Kravaťák? Ale čo by. Pohodový mladý muž, ktorý si vie vyhrnúť rukávy a pomôcť. Je príkladom pre všetkých, ktorí sa zapájajú do nášho úspešného sociálneho projektu.

Ďakujeme aj členke nášho hnutia Daniele Fratričovej, ktorá na prípravu mikulášskych balíčkov venovala ovocie a sladkosti.

Čas, peniaze? Pominuteľné veci. Ale dobré skutky zostávajú. Pomáhajme si, Slováci.

————————

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: SHO aj tento rok pripraví pre slovenské deti mikulášske balíčky

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds