SHO: Róbert Švec sa poďakoval ľuďom slovenským, ktorí si nenechali liberálnou propagandou…

Pochybná organizácia Globsec zorganizovala prieskum, podľa ktorého viac ako pätina Slovákov nechce, aby bolo Slovensko súčasťou zločineckej organizácie NATO TU.

A vzhľadom k tomu, že prieskum zorganizovala pochybná organizácia, ktorá je financovaná zo Západu, je jasné, že počet Slovákov, ktorí nevidia našu prítomnosť a budúcnosť v NATO je výrazne vyšší.

V každom prípade sa chcem aj touto cestou poďakovať všetkým rozumným a zodpovedným vlastencom, ktorí si nenechali a nenechávajú vymyť mozgy súčasnou manipulatívnou liberálnou propagandou a vedia, že cesta k mierovému a bezpečnému Slovensku vedie cez neutralitu štátu slovenského. Zabezpečíme!

Pretože to je a navždy zostane náš konečný cieľ v otázke bezpečnosti nášho národného spoločenstva.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: SHOCAST. Poprocký na rovinu: Toto nie je v poriadku! Kde sa podela naša národná spolupatričnosť?

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds