SHOCAST. Poprocký na rovinu: Toto nie je v poriadku! Kde sa podela naša národná spolupatričnosť?

Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa poukazuje na ťaživé rozpoloženie slovenskej sociálne slabej rodiny, ktorej podal cez náš sociálny projekt pomocnú ruku.

Taktiež reaguje na niektorých Slovákov, ktorí podľa neho nielenže slepo nasledujú predostieranú mediálnu pseudosolidaritu, ale dokonca zabudli aj na to, že sa narodili ako Slováci a pomáhať by mali v prvom rade našim ľuďom v núdzi…

Aktuálny podcast vznikol 28. apríla v štúdiu rádia Slobodný Vysielač.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Zákaz vyvesovania dúhovej vlajky na verejnosti? Švec ide ešte hlbšie

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds