Sociálny projekt SHO: Pomôžme školákom začať dôstojne nový školský rok

Priatelia, prázdniny sú čoskoro minulosťou a na deti znovu čaká škola. Preto sme sa rozhodli, že najbližšie obdobie rodinám s deťmi pomôžeme formou školských pomôcok pre ich ratolesti.

V projekte máme zaradených celkovo 55 detí, z ktorých mnohé budú potrebovať nové zošity, perá, farbičky, temperky, peračníky, obaly na zošity, atď. Priložte vaše euro k tomu nášmu a spoločne pomôžme v čo najväčšej miere s touto záťažou rodičom a zabezpečme deťom bezstarostný začiatok do nového školského roka.

Ak máte záujem pomôcť priamo školskými pomôckami, tak tie musia byť nové, nepoužívané a nám odovzdané čo najskôr, aby sme ich stihli prerozdeliť a odovzdať do rodín.

V prípade, ak máte záujem prispieť finančne, vaše dobrovoľné príspevky môžete posielať na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte projekt Staráme sa – školské pomôcky.

Pomáhajme si, Slováci.

———————————-

Prečítajte si tiež: Pomáhame už aj rodine s dvoma nádejnými futbalistami

———————————-

Na našu výzvu už zareagovala Lenka z Močenka, ktorá venovala 20 eur. Ďakujeme.

Janka zo Senca venovala školákom v našom projekte školské pomôcky. Ďakujeme.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds