Sofinka, vitaj medzi nami. Ďalší prírastok v našom projekte pomoci

Začiatkom mája sme vás informovali, priatelia, že v rodine v okrese Rimavská Sobota, ktorej pomáhame v našom sociálnom projekte Staráme sa, sa tešia z nového prírastku  – Lucka sa narodila 6. mája.

A pred niekoľkými dňami sme na facebookovej stránke nášho projektu uverejnili túto informáciu…

„Ahojte, ľudkovia, ktorí podporujete tento úspešný projekt. Volám sa Sofinka a 26. mája som sa narodila do mladej rodinky z mesta Fiľakovo. Z maminkinho bruška som pri poslednej pomoci chlapcov z SHO začula, že by radi zintenzívnili pomoc mojej rodine, v ktorej ockova „výplata“ a maminkine „drobné“ od vlády, ktoré dostáva na môjho chorého bračeka, doteraz ako-tak vystačili, ale po mojom príchode na svet sa náklady na chod domácnosti razantne zvýšia. Budem preto rada, ak budete i naďalej dievčatám a chlapcom z SHO pomáhať a na účet tohto úžasného projektu prispievať na to, aby mohli pomôcť postarať sa nielen o mňa, ale i o zvyšných 53 detí, na ktoré štandardní a štandardizovaní systémoví politici „myslia“ len pred voľbami.“

Priatelia, ak máte záujem pomôcť aj vy, ľubovoľný finančný príspevok môžete poukázať na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: projekt Staráme sa.

Sme Slovenské Hnutie Obrody a pravdaže pomáhať budeme aj naďalej, pretože deti sú budúcnosť nášho národného spoločenstva. Ďakujeme, že ste s nami. 

Sofinka z mesta Fiľakovo.

Sofinka z mesta Fiľakovo.

Lucka z okresu Rimavská Sobota.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds