Štefan Polačik k udalostiam v našom štáte: Rozumná alternatíva pre našu vlasť existuje!

Odkedy bol liberál Pellegrini kuť pikle u liberálky Čaputovej, veci sa dali do pohybu. Liberál Sulík a liberálka Remišová, prestali poslušne držať ústa a začali vyskakovať. Odrazu vyliezla aj liberálka Bihariová.

Chystajú liberáli novú liberálnu vládu? Systémom nasadený Pellegrini má odstaviť blázna Matoviča a potom zostaviť vládu liberálov, do ktorej určite priberie liberálov Sulíka, Remišovú, a Bihariovú. Mafián Kollár má, ako všetci vieme divné sexuálne úchylky, takže nebude mať problém sa do tejto skupinky pridať. Všetko to odobrí liberálka Čaputová a Slovensko so všetkým tradičným a normálnym je stratené. Áno, aj toto je možný scenár.

Je na nás aby sme to zastavili! Preto už dnes, priatelia, sledujte jednotlivé strany a hnutia, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť. Nedajte sa opäť oklamať aj recyklovanými politikmi na vlasteneckej scéne a novými marketingovými projektmi, ktoré majú len jediný cieľ – čo najviac rozdeliť proslovenské a konzervatívne hlasy!

Slovenské Hnutie Obrody je reálnou, zodpovednou a rozumnou alternatívou pre Slovensko TU.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k situácii na Slovensku: Vládnych darebákov postavíme pred obnovené vojenské súdy!

—————————

Toto sa chystá úplne ovládnuť náš štát! Naozaj to chcete, Slováci? Zdroj obrázku: Štefan Polačik

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds